Stadion Cracovii sprzyja „młodzieżówce”: 3 gole Milika w meczu z Grecją

Stadion Cracovii, na którym młodzieżowa piłkarska reprezentacja Polski U-21 rozgrywa eliminacyjne mecze mistrzostw Europy, znów okazał się szczęśliwy dla podopiecznych trenera Marcina Dorny. We wtorek, 19 listopada pokonali Greków 3-1 (0-0) i prowadzą w grupie 7. Wszystkie bramki dla biało-czerwonych zdobył Arkadiusz Milik.

Mecz obejrzało blisko 10 tysięcy widzów (dokładnie 9 128), wspaniale dopingujących naszych piłkarzy. Nie tylko miła atmosfera na trybunach, ale także ofensywna gra obu zespołów sprawiła, że widowisko było atrakcyjne i emocjonujące aż do ostatniej minuty.

Znów znakomitą skuteczność zaprezentował napastnik niemieckiego Augsburga Milik, strzelając trzy gole (61’,78’ i 90+5’). Dla gości bramkę zdobył Nikos Karelis (84’). W 90. minucie z karnego spudłował Giannis Potouridis.

Eliminacje ME, które zakończą się 9 września przyszłego roku, są jednocześnie kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro - 2016.