Cztery gole piłkarzy Wisły: Legia rozgromiona!

Wynik rozegranego w piątek, 12 listopada na Stadionie Miejskim imienia Henryka Reymana meczu ekstraklasy przeszedł najśmielsze oczekiwania sympatyków piłkarzy Wisły Kraków. Wicemistrzowie Polski rozgromili Legię Warszawa 4-0 (1-0) i awansowali na trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył powołany przez trenera Franciszka Smudę do reprezentacji na towarzyskie spotkanie z Wybrzeżem Kości Słoniowej Paweł Brożek ? w 41 i w 60 minucie (z karnego), a po jednej - Patryk Małecki w 50 i Cezary Wilk w 84 minucie.

Na trybunach zasiadło 18 tysięcy widzów, wśród nich znane tenisistki - Agnieszka i Urszula Radwańskie. Tylko niektórzy kibice pamiętali jeszcze efektowny występ „Białej Gwiazdy” przeciwko Legii z 19 września 1998 roku, gdy wiślacy wygrali przy Reymonta 4-1 (1-1).
12 listopada o tej samej porze Cracovia zremisowała z Widzewem w Łodzi 2-2 (1-0), gole: Bartosz Ślusarski (27), Bartłomiej Dudzic (89) -  Łukasz Broź (60), Adrian Budka (83). „Pasy” z 5 pkt zamykają tabelę a w 14. kolejce – 20 listopada zmierzą się w Białymstoku z prowadzącą w rozgrywkach Jagiellonią (26 pkt). Dzień później - o godz. 14.45 – Wisła podejmie KGHM Zagłębie Lubin.