5 dla Niepodległej: zapisy zakończone!

Uwaga! Informujemy, że zapisy do 5 dla Niepodległej zostały zakończone! Zgodnie z regulaminowym limitem, lista startowa została zamknięta w momencie nadania 1000. numeru startowego. Bieg odbędzie się 14 października, jednocześnie z 5 . PZU Cracovia Półmaratonem Królewskim. Rywalizacja na dystansie 5 km organizowana jest w ramach krakowskich obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczestnicy 5 dla Niepodległej wyruszą na trasę z tej samej linii startu (ul. Lema przed TAURON Areną Kraków) co półmaratończycy i tak jak oni będą finiszować na płycie głównej wewnątrz największej i najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce.

Zawodnicy biorący udział w biegu muszą mieć ukończone 18 lat. Do mety powinno się dotrzeć w czasie 40 minut.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie.

Przypominamy, że w dalszym ciągu trwają zapisy internetowe do 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego – do 3 października włącznie. Opłata startowa wynosi 70 zł. W Biurze Zawodów (12 i 13 października) będzie to 150 zł. Zwiększony limit uczestników to 12.000. W tym momencie numery startowe ma już nadane blisko 9400 osób.

Regulamin 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego jest dostępny TUTAJ.