4 października zapraszamy na 9. PZU Bieg Trzech Kopców!

9. PZU Bieg Trzech Kopców, który odbędzie się w niedzielę, 4 października, wywołał ogromne zainteresowanie. Na wiele dni przed tą atrakcyjną imprezą wypełniła się lista startowa, wyczerpany został limit 2500 uczestników.

Atrakcyjna trasa, prowadząca spod Kopca Krakusa, Bulwarami Wiślanymi, koło Kopca Kościuszki, przez Las Wolski aż na Wzgórze Sowiniec pod Kopcem Piłsudskiego, ma, niestety, ograniczoną pojemność.  Ze względów bezpieczeństwa ściśle określona więc została liczba biegaczy.

Przed rokiem 13-kilometrowy dystans najszybciej pokonał Artur Kern z Lubina, w kategorii kobiet 1. Miejsce zajęła Ewa Kucharska z Pszczyny.

Niewykluczone, że wystartuje również w tegorocznej edycji.  Walkę o zwycięstwo zapowiada krakowianin Andrzej Lachowski.

9.  PZU Bieg Trzech Kopców to niepowtarzalne, wyjątkowe wydarzenie sportowe – bieg górski (z różnicą poziomów na trasie 160 m) w centrum dużego miasta, możliwość obcowania ze wspaniałymi krakowskimi zabytkami.

Już 4 października o godz. 10.30 start na Wzgórzu Lasoty pod Kopcem Krakusa.