[30.08] Finał Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 – relacja tekstowa

Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z pierwszego dnia zmagań turnieju finałowego Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018!

[18:11] Dziękujemy, że byliście dziś z nami i śledziliście relację tekstową z obiektu KS Wanda! Do zobaczenia jutro!

[18:10]  Poniżej wyniki wszystkich dzisiejszych spotkań pierwszego dnia turnieju finałowego Orlen Mistrzostw Polski Kraków 2018.

Nr meczu  Para I    Para II  Wynik  1 set  2 set 3 set
1 Kociołek Katarzyna /Kołosińska Kinga vs  Karasiewicz Joanna/Kirszenstein Karolina  2:0 21:8 21:9 x
2 Tylutki Justyna/Słonecka Paula vs Kłoda Martyna/Ceynowa Agata 0:2 14:21 25:27 x
3 Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika vs Łodej Marta/Duda Marta 2:0 21:15 21:19 x
4 Balcerowicz Dominika/Szajer Marta vs Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra 1:2 15:21 21:19 10:15
5 Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena

vs Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra 1:2 21:23 21:18 10:15
6 Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka vs Tomala Justyna/Klocek Olga 2:1 19:21 21:18 15:13
7 Zdon Aleksandra/Biranowska Paulina vs Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina

0:2 17:21 17:21 x
8 Chyła Aleksandra/Pakuła Kinga vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra 0:2 8:21 18:21 x
9 Kociołek Katarzyna /Kołosińska Kinga vs Kłoda Martyna/Ceynowa Agata 2:0 21:12 21:19  x
10 Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika vs Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra 1:2 18:21 21:12  13:15
11 Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra vs Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka 2:0 21:19 21:17  x
12 Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina

vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra 1:2 14:21 26:24 11:15
13 Chyła Aleksandra/Pakuła Kinga vs Zdon Aleksandra/Biranowska Paulina 0:2 13:21 8:21  x
14 Tomala Justyna/Klocek Olga vs Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena

1:2 21:19 18:21 16:18
15 Balcerowicz Dominika/Szajer Marta vs Łodej Marta/Duda Marta 2:1 21:13 14:21  15:8
16 Tylutki Justyna/Słonecka Paula vs  Karasiewicz Joanna/Kirszenstein Karolina 2:0  21:14  21:10 x

• [18:05] Wielkie brawa należą się również sędziom dzisiejszych spotkań! Fantastyczną pracę wykonali: Marta Rembielak-Kucharska, Piotr Kasprzyk, Marcin Dobrzański, Piotr Wieczorek, Mateusz Kolan oraz Marek Dudek. Dziękujemy!

• [17:52] Fantastyczne zmagania na obiektach KS Wanda! Ostatnie spotkania podczas pierwszego dnia Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 wygrały pary: Dominika Balcerowicz i Marta Szajer oraz Justyna Tylutki i Paula Słonecka!

Balcerowicz Dominika/Szajer Marta vs Łodej Marta/Duda Marta 2:1 (21:13, 14:21, 15:8)

Tylutki Justyna/Słonecka Paula vs Karasiewicz Joanna/Kirszenstein Karolina 2:0 (21:14, 21:10).

• [17:36] Pierwszego seta ostatniego pojedynku dzisiejszego dnia wygrywa para Justyna Tylutki Justyna i Paula Słonecka 21:14.

• [17:35] W meczu Dominika Balcerowicz/Marta Szajer vs Marta Łodej/Marta Duda mamy remis! Łodej/Duda wygrywają drugiego seta 21:14.

• [17:20] Ostatni mecz dzisiejszego dnia Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 to pojedynek par: Tylutki Justyna/Słonecka Paula vs  Karasiewicz Joanna/Kirszenstein Karolina.

• [17:18] Dominika Balcerowicz z Martą Szajer wygrywają pierwszego seta z Martą Łodej i Martą Dudą 21:13.

• [17:10] To był, jak na razie, najbardziej wyrównany pojedynek dzisiejszego dnia! Turniejowa ,,3” Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad z trudem pokonały parę Tomala/Klocek!

Tomala Justyna/Klocek Olga vs Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena 1:2 (21:19, 18:21, 16:18).

• [17:04] To już przedostatni pojedynek dzisiejszego dnia! Na boisku swój mecz rozpoczęły duety: Balcerowicz Dominika/Szajer Marta vs Łodej Marta/Duda Marta.

• [16:50] Młodzi miłośnicy siatkówki trenują pod okiem Magdaleny Śliwy – byłej kapitan reprezentacji Polski, dwukrotnej złotej medalistki mistrzostw Europy oraz wielokrotnej medalistki mistrzostw Polski, w ramach Kids Camp
  • [16:49] Dzielnie walczy turniejowa ,,3" - Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad - doprowadzają do remisu, wygrywając drugiego seta 21:18!

• [16:33] Aleksandra Zdon i Paulina Biranowska nie dały żadnych szans swoim przeciwniczkom, pewnie zwyciężając w dwóch setach!

Chyła Aleksandra/Pakuła Kinga vs Zdon Aleksandra/Biranowska Paulina 0:2 (13:21, 8:21)

• [16:23] Na boisku numer 2 pierwszego seta w pojedynku z Agatą Wawrzyńczyk i Magdaleną Saad, turniejową ,,3", wygrały Justyna Tomala z Olgą Klocek!  Tomala Justyna/Klocek Olga vs Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena 1:0 (21:19)
  • [16:21]  Aleksandra Zdon i Paulina Biranowska w pierwszym secie pewnie pokonują parę Aleksandra Chyła i Kinga Pakuła 21:13.
  • [16:17] Aktualizacja wszystkich wyników poniżej. Czkamy jeszcze na rozstrzygnięcie czterech spotkań pierwszego dnia Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018.

• [16:10] Na boiskach numer 1 i 2 witamy pary: Aleksandra Chyła/Kinga Pakuła vs Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska oraz Justyna Tomala/Olga Klocek vs Agata Wawrzyńczyk/Magdalena Saad.

• [16:02] Swoje spotkanie wygrała właśnie Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Gromadowska!

Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra 1:2 (14:21, 26:24, 11:15)

• [15:51] Piękna pogoda towarzyszy nam od rana na obiektach KS Wanda, która sprzyja kibicowaniu naszym fantastycznym zawodniczkom.
  • [15:46] Dzielnie walczą Panie w pojedynku numer 12! Magdalena Szczytowicz i Michalina Tokarska doprowadzają do remisu, wygrywając drugiego seta na przewagi (26-24)!

[15:41] Wielka niespodzianka staje się faktem! Turniejowa ,,14" - Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra pokonuje parę Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka!

Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra vs Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka 2:0 (21:19, 21:17).

[15:21] Ależ ciekawie zrobiło się na obiektach KS Wanda! Swoje sety wygrały właśnie pary: Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra oraz Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra.

Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra vs Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka 1-0 (21-19),

Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra 0-1 (14-21).

• [15:08] Na obiektach KS Wanda zabawa trwa w najlepsze! Zapraszamy na Bulwarową 39, dla najmłodszych kibiców piłki plażowej przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji!
  • [15:02] To już 10 i 11 mecz turnieju! Na boiskach 1 i 2 witamy ponownie pary: Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra vs Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka oraz Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra.

[14:57] Para Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra wygrywa z duetem Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika 2:1 (18:21, 21:12, 13:15).

• [14:46] Wielkie brawa dla Katarzyny Kociołek i Kingi Kołosińskiej! Pomimo zaciętego drugiego seta, wygrywają spotkanie z Martyną Kłodą i Agatą Ceynową 2:0 (21:12, 21:19).
  • [14:38] Będziemy świadkami kolejnego tie-breaka! Aneta Kaczmarek i Monika Brzostek wygrywają drugiego seta (21:12) i doprowadzają do wyrównania!
  • [14:29] Katarzyna Kociołek i Kinga Kołosińska pewnie zwyciężają w pierwszej partii z Martyną Kłodą i Agatą Ceynową (21:11).
  • [14:22] Pierwszy set spotkania Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika vs Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra dla drugiej pary (18:21)!
  • [14:18] A tymczasem publikujemy pełne wyniki po pierwszych 8 spotkaniach:

• [14:07] Na boisku numer 2 mecz rozpoczęły pary: Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika vs Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra.
  • [14:04] Rozpoczynamy kolejną fazę rozgrywek Pań. Swoje spotkania rozpoczęły zwycięzczynie meczu numer 1, czyli Katarzyna Kociołek i Kinga Kołosinska oraz wygrane z pojedynku numer 2 - Agata Ceynowa i Martyna Kłoda. Szykują się ogromne emocje!

• [13:59] Magdalena Szczytowicz w parze z Michaliną Tokarską w dwóch setach pokonują Aleksandrę Zdon i Paulinę Biranowską - 2:0 (21-17, 21-17).

• [13:55] Swój pojedynek właśnie wygrały Jagoda Gruszczyńska w parze z Aleksandrą Gromadowską, czyli faworytki reprezentanta Polski w siatkówce halowej – Aleksandra Śliwki (zachęcamy do obejrzenia filmiku).

Chyła Aleksandra/Pakuła Kinga vs Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra 0:2 (8:21, 18-21).

• [13:39] Ogromne emocje towarzyszą podczas pierwszego dnia Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 - nie tylko na boisku, ale również na trybunach! Z godziny na godzinę na obiektach KS Wanda coraz więcej miłośników siatkówki plażowej! Warto być z nami!
  • [13:36] Magdalena Szczytowicz i Michalina Tokarska wygrywają pierwszego seta w pojedynku z Aleksandrą Zdon i Pauliną Biranowską (21:17).
  • [13:30] Pierwszego seta w pojedynku numer 8 pewnie wygrały Jagoda Gruszczyńska z Aleksandrą Gromadowską – 21:8.
  • [13:15] Na boiskach numer 1 i 2 rywalizację rozpoczynają pary: Zdon Aleksandra/Biranowska Paulina vs  Szczytowicz Magdalena/Tokarska Michalina oraz Chyła Aleksandra/Pakuła Kinga vs  Gruszczyńska Jagoda/Gromadowska Aleksandra. Trzymamy kciuki za fantastyczne widowiska!

• [13:09] Dwa wyrównane spotkania pomiędzy kolejnymi parami walczącymi w turnieju finałowym przy Bulwarowej 39! Ostatnie piłki należały jednak do par: Rapacz-Matras/Szychowska (mecz numer 5) i Gruszczyńska/Adamek (mecz numer 6)!

Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena vs Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra 1:2 (21:23, 21:18, 10:15).

Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka vs Tomala Justyna/Klocek Olga 2:1 (19:21, 21:18, 15:13).

• [12:52] Fantastyczne widowiska na boiskach numer 1 i 3! W dwóch równoległych pojedynkach będziemy świadkami tie-breaków!

Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena vs Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra 1:1 (21:23, 21:18)

Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka vs Tomala Justyna/Klocek Olga 1:1 (19:21, 21:18)

• [12:45] Turniej finałowy Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 rozgrywany jest systemem tzw. „podwójnych eliminacji”. To znaczy, że pierwsza porażka nie wyklucza z dalszych rozgrywek żadnej z par. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
  • [12:30] W meczu numer 6 pierwszy set dla duetu Tomala/Klocek, które wygrywają 21:19.
  • [12:27] Pierwszy partia pojedynku Wawrzyńczyk/Saad vs Rapacz-Matras/Szychowska dla drugiej pary! Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad w tym secie długo prowadziły, ale w końcówce lepsze okazały się przeciwniczki!

Wawrzyńczyk/Saad v Rapacz-Matras/Szychowska 0-1 (21-23).

• [12:12] Podczas Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków 2018 przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla kibiców, zwłaszcza dla tych najmłodszych: Strefa Mini Siatkówki, Kids Camp, Strefa Rozrywki, Strefa Animacji. A ponadto: ogólnodostępne zajęcia fitness i porady trenerów, zajęcia z lekkiej atletyki, malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe i wiele innych!
  • [12:01] Do swojego pierwszego spotkania przygotowują się pary: Wawrzyńczyk Agata/Saad Magdalena vs Rapacz-Matras Magdalena/Szychowska Sandra (mecz numer 5) oraz Gruszczyńska Natalia/Adamek Agnieszka vs Tomala Justyna/Klocek Olga (mecz numer 6).

• [11:57]  W tie-breaku wygrywa para Legieta/Wachowicz (15:10).

Balcerowicz/Szajer vs Legieta/Wachowicz 1:2 (15:21, 21:19, 10:15).

• [11:45] Co za emocje! W kolejnym spotkaniu górą para Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika, które wygrywają w dwóch setach - 2:0 (21:15, 21:19).
  • [11:42] Ależ zacięte spotkanie! Po raz pierwszy w turnieju będziemy świadkami tie-breaka. Para Balcerowicz/Szajer wygrywa drugiego seta (21:19). 1:1 w setach!
  • [11:20] W meczu numer 4 Monika Brzostek z Anetą Kaczmarek wygrywają pierwszego seta (21:15)!
  • [11:19] Pierwszy set dla duetu Legieta/Wachowicz (15:21)!
  • [11:04] Przypominamy, że czekamy na wszystkich kibiców na obiekcie sportowym KS Wanda! Jeśli nie wiecie jak dojechać na naszą imprezę, sprawdźcie dojazd TUTAJ.
  • [11:00] Mecze numer 3 i 4 to pojedynek par: Kaczmarek Aneta/Brzostek Monika vs Łodej Marta/Duda Marta (mecz numer 3) oraz Balcerowicz Dominika/Szajer Marta vs Legieta Kinga/Wachowicz Aleksandra (mecz numer 4). Za chwilę zaczynamy!
  • [10:53] Dokładny harmonogram spotkań znajduje się TUTAJ

• [10:46] Równoległe spotkanie wygrywa para Martyna Kłoda/Agata Ceynowa. Brawo! Justyna Tylutki z Paula Słonecka vs Martyna Kłoda/Agata Ceynowa – 0:2 (14:21, 25:27)

• [10:31] Znakomite rozpoczęcie Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kraków w 2018. Pierwszy mecz na tym turnieju należy do pary Kociołek/Kołosińska, która pokonuje duet Karasiewicz/Kirszenstein - 2:0 (21:8, 21:9).
  • [10:26] Na drugim boisku pierwszy set dla pary Martyna Kłoda/Agata Ceynowa (14:21).
  • [10:19] W meczu numer 1 para Kociołek/Kołosińska wygrywa pierwszego seta (21:8).
  • [10:00] Zaczynamy! Pierwsze spotkania tegorocznych Orlen Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej to rywalizacja pomiędzy parami:
    Katarzyna Kociołek/Kinga Kołosińska vs Joanna Karasiewicz/Karolina Kirszenstein (boisko numer 1)
    Równocześnie pojedynek rozpoczęły duety: Justyna Tylutki z Paulą Słonecką vs Martyna Kłoda/Agata Ceynowa (boisko numer 3).

• [9:51] Za chwilę rozpoczniemy rywalizację o medale turnieju finałowego.  Dziś na boiskach na obiekcie KS Wanda zobaczymy pojedynki duetów damskich.
  • [9:45] Zapraszamy do zapoznania się z rozstawieniem zawodniczek i zawodników turnieju finałowego.

• [9:31] Boiska przygotowane na pierwsze spotkania Orlen Mistrzostw Polski, na trybunach pojawiają się pierwsi kibice, atrakcje i animacje już dostępne - to znak, że za chwilę zaczynamy czterodniowy turniej finałowy na obiektach KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39!